Apartamenty Poddąbie 1

Siedząc na wygodnych kanapach, można poczytać książkę, zagrać w grę towarzyską lub po prostu wypoczywać. Na terenie obiektu jest plac zabaw dla dzieci - zabawę maluchów można obserwować, siedząc na tarasie lub przy ognisku.Dom posiada 5 niezależnych apartamentów(4-5 osobowych) o powierzchni 40-50 m². Każdy apartament posiada: sypialnię, pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Obiekt jest ogrodzony i na jego terenie można parkować samochody. Jest też miejsce na ognisko i można korzystać z grilla. Obiekt całoroczny - ogrzewany.
Nasi goście lubią wypoczywać na dużym tarasie lub pod zadaszoną wiatą. Jest ona szczególnie przydatna, gdy pada deszcz, a nie chcemy rezygnować z wypoczynku na świeżym powietrzu.

Latem dom malowniczo tonie w kolorowych kwiatach i bujnych krzewach pielęgnowanych przez właścicieli i wzbogacających relaks naszych gości.

Apartament 1

Apartament 2

Apartament 3

Apartament 4

Apartament 5

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Dalsze przeglądanie witryny oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej informacji czytaj tutaj.